Ց ՈՒ Ց Ա Կ ՎԵՐԱՔՆՆԻՉ ԴԱՏԱՐԱՆՆԵՐՈՒՄ ԴԱՏԱՎՈՐ ՆՇԱՆԱԿՎԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԱՌԱՋԽԱՂԱՑՄԱՆ ԵՆԹԱԿԱ ԴԱՏԱՎՈՐՆԵՐԻ ԹԵԿՆԱԾՈՒՆԵՐԻ ՔՐԵԱԿԱՆ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱՑՄԱՆ ԲԱԺՆԻ

29.08.2022

N

ԱԶԳԱՆՈՒՆ, ԱՆՈՒՆ, ՀԱՅՐԱՆՈՒՆ

ԾՆՆԴՅԱՆ ԹԻՎԸ, ԾՆՆԴԱՎԱՅՐԸ

ԱՇԽԱՏԱՆՔԻ ՎԱՅՐԸ

ՊԱՇՏՈՆԸ

1.

ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Գրիգոր Վոլոդյայի

1973թ.,

ք. Երևան

 

 

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

2.

ՊԱՊՈՅԱՆ

 Ռոբերտ Լազոյի

1974թ.,

Վայոց ձորի մարզ,

ք. Ջերմուկ

 

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

3.

ԲԱԼԱՅԱՆ

 Դավիթ Կիմի

1975թ.,

ք. Երևան

 

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

4.

ԱԼԱՎԵՐԴՅԱՆ

Լուսինե Վահրամի

1983թ.,

Վայոց ձորի մարզ,

ք. Վայք

Լոռու մարզի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

 

Դատավոր

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ՎԵՐԱՔՆՆԻՉ ԴԱՏԱՐԱՆՆԵՐՈՒՄ ԴԱՏԱՎՈՐ ՆՇԱՆԱԿՎԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԱՌԱՋԽԱՂԱՑՄԱՆ

ԵՆԹԱԿԱ ԴԱՏԱՎՈՐՆԵՐԻ ԹԵԿՆԱԾՈՒՆԵՐԻ ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱՑՄԱՆ ԲԱԺՆԻ

 

N

ԱԶԳԱՆՈՒՆ, ԱՆՈՒՆ, ՀԱՅՐԱՆՈՒՆ

ԾՆՆԴՅԱՆ ԹԻՎԸ, ԾՆՆԴԱՎԱՅՐԸ

ԱՇԽԱՏԱՆՔԻ ՎԱՅՐԸ

ՊԱՇՏՈՆԸ

1.

ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ

 Գայանե Անդրանիկի

1970թ.,

ք. Երևան

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

2.

ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

 Լիզա Ռաֆիկի

1973թ.,

ք. Երևան

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

3.

 

ՀԱՅԿՅԱՆՑ

Արմեն Մերուժանի

1973թ., Գեղարքունիքի մարզ, Մարտունի շրջան,

գ. Ձորագյուղ

 

Երևանի պետական համալսարան

 

Իրավագիտության ֆակուլտետի քաղաքացիական իրավունքի ամբիոնի վարիչ

(Ի.Գ.Դ.)

4.

 

ԵՍՈՅԱՆ

 Երեմ Հարությունի

1974թ.,

Վրաստանի Բոգդանովկայի շրջան, գ. Փոքր Խանչալի

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

5.

ՄԱՏԻՆՅԱՆ

Սամվել Սեյրանի

1976թ.,

ք. Երևան

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

6.

ՍԱՀԱԿՅԱՆ

Սերգեյ Ժորայի

1978թ.,

Կոտայքի մարզ,

ք․ Հրազդան

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

7.

ՍԱՐԳՍՅԱՆ

 Լիլիթ Տիգրանի

1982թ.,

ք. Երևան

 

Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

8.

ԲԱՂՄԱՆՅԱՆ

Իվան Զավենի

1984թ.,

Տավուշի մարզ,

ք. Իջևան

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր

 

 

 

ՎԵՐԱՔՆՆԻՉ ԴԱՏԱՐԱՆՆԵՐՈՒՄ ԴԱՏԱՎՈՐ ՆՇԱՆԱԿՎԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԱՌԱՋԽԱՂԱՑՄԱՆ

ԵՆԹԱԿԱ ԴԱՏԱՎՈՐՆԵՐԻ ԹԵԿՆԱԾՈՒՆԵՐԻ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱՑՄԱՆ ԲԱԺՆԻ

 

N

ԱԶԳԱՆՈՒՆ, ԱՆՈՒՆ, ՀԱՅՐԱՆՈՒՆ

ԾՆՆԴՅԱՆ ԹԻՎԸ, ԾՆՆԴԱՎԱՅՐԸ

ԱՇԽԱՏԱՆՔԻ ՎԱՅՐԸ

ՊԱՇՏՈՆԸ

1.

ԱՅՎԱԶՅԱՆ

Հրաչ Մարտունի

1974թ.,

Լոռու մարզ,

գ. Օձուն

Վարչական դատարան

Դատարանի նախագահ

2.

ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ Ալեքսանդրա Ալեքսեյի

1979թ.,

Սյունիքի մարզ,

ք. Կապան

 

Վարչական դատարան

Դատավոր

 

3.

ԽԱՆԴԱՆՅԱՆ

Ռաֆիկ Գագիկի

1983թ.,      

Գեղարքունիքի մարզ, ք. Գավառ

Վարչական դատարան

Դատավոր

 

4.

ՄԿՐՏՉՅԱՆ

Արկադիկ Պերճի

1984թ.,

Գեղարքունիքի մարզ,

գ. Մեծ Մասրիկ

Վարչական դատարան

Դատավոր