ՀՀ դատավորների ամենանամյա արձակուրդի տրամադրման ժամանակացույց

2021 թվական

Վճռաբեկ դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Լիլիթ Զելիմի Թադևոսյան

Քրեական պալատ

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Համլետ Նորիկի Ասատրյան
Լիլիթ Զելիմի Թադևոսյան
Սերժիկ Սերգեյի Ավետիսյան
Արթուր Վլադիմիրի Պողոսյան
Ելիզավետա Ռեմիկի Դանիելյան
Սամվել Վլադիմիրի Օհանյան

Քաղաքացիական և վարչական պալատ

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ռուզաննա Սուրիկի Հակոբյան
Արսեն Սամվելի Մկրտչյան
Հովսեփ Լևոնի Բեդևյան
Գոռ Գագիկի Հակոբյան
Նախշուն Գևորգի Տավարացյան
Ստեփան Կարոյի Միքայելյան
Տիգրան Ռաֆիկի Պետրոսյան
Սուրեն Ռաֆիկի Անտոնյան
Մամիկոն Լիբկնեխտի Դրմեյան
Արտակ Հակոբի Բարսեղյան
Էդգար Ռազմիկի Սեդրակյան

Վերաքննիչ քաղաքացիական դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Սամվել Լևոնի Գրիգորյան
Կարեն Վաչիկի Համբարձումյան 16.08-10.09
20.12-12.01
Աստղիկ Ֆրունզեի Խառատյան 04.08-27.08
08.02-26.02
Նարինե Տարիելի Բարսեղյան 19.07-13.08
25.10-05.11
Լևոն Վաղարշակի Գրիգորյան 16.08-10.09
18.03-31.03
Տարոն Մանվելի Նազարյան 19.07-13.08
01.11-12.11
Կարեն Վանուշի Չիլինգարյան 19.07-13.08
15.12-28.12
Ամրահի Սուրենի Պետրոսյան 19.07-13.08
12.04-23.04
Հարություն Վոլոդյայի Ենոքյան 16.08-10.09
17.05-31.05
Մարգարիտա Մելիքսեթի Հարթենյան 04.08-31.08
18.10-29.10
Գագիկ Ռաֆիկի Խանդանյան 19.07-13.08
10.12-23.12
Սլավիկ Անդիջանի Թորոսյան 19.07-13.08
25.10-05.11
Նաիրա Արտեմի Մարգարյան 16.08-10.09
19.04-30.04
Անի Ռաֆիկի Մխիթարյան 19.07-13.08
17.12-30.12
Նորա Արայիկի Կարապետյան 16.08-10.09
15.12-30.12
Նարեկ Աշոտի Գաբրիելյան 15.11-10.12
Արման Աշոտի Կուրեխյան 08.02-18.02
09.08-06.09
Գոռ Գագիկի Թորոսյան
Դավիթ Մարատի Սերոբյան 04.08-31.08
03.05-14.05

Վերաքննիչ քրեական դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Տիգրան Վազգենի Սահակյան 26.07-30.08
17.12-30.12
Լուսինե Լևոնի Աբգարյան 12.07-30.07
15.11-03.12
Արշակ Ժորայի Վարդանյան 24.05-27.05
06.08-03.09
08.11-12.11
Արսեն Սերժիկի Նիկողոսյան 05.04-16.04
09.08-03.09
Մնացական Հայկի Հարությունյան 05.04-16.04
09.08-03.09
Սերգեյ Ռուբիկի Մարաբյան 24.05-27.05
09.08-03.09
21.12-30.12
Նարինե Ռադիկի Հովակիմյան 19.07-06.08
29.11-17.12
Կարեն Հենրիիկի Մարդանյան 16.04-30.04
19.07-06.08
29.11-02.12
Անդրանիկ Մնացականի Մնացականյան 04.02-05.03
05.07-23.07
Ռուբիկ Հրանտի Մխիթարյան 01.03-12.03
19.07-13.08
17.12-30.12
Ալեքսանդր Ռոբերտի Ազարյան 08.02-12.02
12.07-30.07
15.11-03.12
Մխիթար Վրեժի Պապոյան 08.02-26.02
05.07-23.07
Ռուզաննա Հակոբի Բարսեղյան 12.07-30.07
15.11-03.12
Սևակ Ժորայի Համբարձումյան 19.07-06.08
29.11-17.12
Մհեր Սերյոժայի Արղամանյան 08.02-19.02
05.07-30.07
Արմեն Համլետի Դանիելյան 24.05-27.05
09.08-03.09
08.11-12.11
Վազգեն Ռուբենի Ռշտունի 15.01-29.01
05.07-30.07
10.12-30.12
Արմեն Ժորայի Բեկթաշյան 01.03-12.03
26.07-20.08
17.12-30.12

Վերաքննիչ վարչական դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արա Էդուարդի Բաբայան
Ռուստամ Ջասմի Մախմուդյան 29.03-09.04
26.07-13.08
Արթուր Ռոբերտի Պողոսյան
Կարեն Աշոտի Ավետիսյան
Կարինե Սոսի Բաղդասարյան
Կարեն Բաղիշի Մաթևոսյան
Արման Ռազմիկի Թովմասյան
Քրիստինե Պատվականի Մկոյան
Արթուր Ռոբերտի Առաքելյան
Աշոտ Մնացականի Սարգսյան
Լիանա Օնիկի Հակոբյան 15.02-23.02
16.07-30.07
Էդվարդ Թումասի Նահապետյան 22.03-26.03
20.08-09.09
01.12-14.12

Վարչական դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ելենա Բորիսի Առաքելյան

Վարչական դատարան Երևանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Հրաչ Մարտունի Այվազյան 21.06-13.08
Ռուզաննա Արայիկի Ազրոյան 06.05-19.05
30.07-18.08
23.12-30.12
Մհեր Ղարիբի Պետրոսյան 26.03-01.04
01.07-21.07
22.12-30.12
Գրիգոր Սամվելի Առաքելյան 24.05-11.06
30.08-30.09
Գևորգ Միքայելի Սոսյան 03.05-07.05
02.08-30.08
20.12-30.12
Միքայել Գագիկի Մելքումյան 23.04-30.04
16.08-31.08
03.12-09.12
Ալեքսանդրա Ալեքսեյի Հարությունյան 09.04-15.04
16.07-13.08
Մերի Գևորգի Համբարձումյան 19.03-26.03
27.08-24.09
24.12-30.12
Կարեն Բարսեղի Զարիկյան 27.05-18.06
05.08-10.09
23.12-30.12
Արթուր Ռաֆայելի Ավագյան 05.04-09.04
15.07-16.08
08.11-12.11
Աղասի Սամվելի Դարբինյան 09.03-12.03
06.07-23.07
20.12-30.12
Ռաֆիկ Գագիկի Խանդանյան 21.05-27.05
02.07-30.07
03.12-09.12
Անի Գրիգորի Հարությունյան 19.07-06.08
20.12-30.12
Սամվել Սերյոժայի Հովակիմյան 12.04-28.04
09.08-27.08
13.12-28.12
Արծրուն Մարտունի Միրզոյան 07.06-11.06
09.08-03.09
06.12-17.12
Արթուր Արշավիրի Ծատուրյան 28.06-02.07
06.09-06.10
06.12-10.12
Արգիշտի Անդրանիկի Ղազարյան 10.05-14.05
16.08-10.09
03.12-09.12
Դանիել Սամվելի Դանիելյան 21.05-27.05
12.08-17.09
03.12-09.12

Վարչական դատարան Սևանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արկադիկ Պերճի Մկրտչյան 05.04-16.04
09.08-10.09

Վարչական դատարան Գյումրու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ռոբերտ Վարդանի Մաքեյան 06.07-16.08
17.12-30.12

Վարչական դատարան Վանաձորի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արշակ Սերոժի Ալավերդյան 25.03-07.04
01.07-15.07
01.10-14.10

Սնանկության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Սերինե Սերյոժայի Խաչատրյան

Սնանկության դատարան Գյումրու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արմեն Օնիկի Խաչատրյան 09.08-03.09
25.10-05.11

Սնանկության դատարան Մասիսի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արտաշես Ալֆրեդի Հովհաննիսյան 15.07-04.08
15.10-04.11

Սնանկության դատարան Երևանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գարիկ Կարոյի Ավագյան 19.07-06.08
27.12-30.12
10.01-24.01
Բագրատ Սերգեյի Մկրտչյան 07.06-25.06
02.08-02.09
Տիգրան Ռոբերտի Փոլադյան 15.03-26.03
12.07-06.08
Արսեն Արտուշի Բաբայան 02.08-20.08
10.12-30.12
Սամվել Եփրեմի Թադևոսյան 01.03-22.03
01.07-22.07
Լիլիթ Մարատի Կատվալյան 12.04-30.04
26.07-13.08
Արմեն Գառնիկի Չիչոյան 27.07-16.08
10.12-30.12
Արա Լևոնի Կուբանյան
Գևորգ Գրիշայի Նարինյան
Արթուր Լյուդվիգի Աթաբեկյան 19.03-07.04
23.07-13.08

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ալֆրեդ Մաքսիմի Վարդանյան
Ջոն Հակոբի Հայրապետյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Կենտրոն նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արթուր Պետիկի Մկրտչյան
Մնացական Վոլոդյայի Մարտիրոսյան
Ռուբեն Էդուարդի Վարդազարյան
Գագիկ Կոլյայի Պողոսյան
Մեսրոպ Երջանիկի Մակյան
Աննա Գևորգի Մաթևոսյան
Տաթևիկ Հրաչի Գրիգորյան
Կարեն Սուրենի Ֆարխոյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Ավան նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Վահե Ներսեսի Միսակյան
Վարդան Լևոնի Գրիգորյան
Դավիթ Հրաչյայի Հարությունյան
Դավիթ Մարատի Գրիգորյան
Արման Համլետի Հովհաննիսյան
Հարություն Սենեքերիմի Մանուկյան
Վահագն Լեոնիդի Մելիքյան
Արմինե Սերժիկի Մելիքսեթյան
Մանվել Սամվելի Շահվերդյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Շենգավիթ նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արտուշ Վաչագանի Գաբրիելյան
Մարինե Տոնականի Մելքոնյան
Դավիթ Կիմի Բալայան
Նելլի Ռոմիկի Բաղդասարյան
Վաչե Վանիկի Մարգարյան
Ռոբերտ Լազոյի Պապոյան
Աննա Արտեմի Դանիբեկյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Էրեբունի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գայանե Անդրանիկի Խաչատրյան
Լիզա Ռաֆիկի Գրիգորյան
Երեմ Հարությունի Եսոյան
Տաթևիկ Լևոնի Ստեփանյան
Նաիրա Գևորգի Հովսեփյան
Գայանե Հայկազի Մազմանյան
Ժաննա Համլետի Ասատրյան
Ավագ Արտուշի Գաբրիելյան
Դիանա Ռոմանի Հովհաննիսյան
Դանիել Մերուժանի Մխեյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Արաբկիր նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Մուրադ Մարտինի Հովակիմյան
Սիմա Ալբերտի Իսկանդարյան
Սիմիզար Եղիշի Հովսեփյան
Ռուբեն Մնացականի Բունիաթյան
Զարուհի Կարենի Նախշքարյան
Արթուր Համլետի Ստեփանյան
Էդուարդ Գրիգորի Ամալյան
Արմենուհի Սամվելի Բադիրյան
Ռուբեն Ռաֆիկի Ներսիսյան
Աննա Ալեքսանդրի Փիլոսյան
Մարինա Գևորգի Տաշչյան
Սյուզաննա Սուրենի Ուլիխանյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Քանաքեռ նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ալեքսեյ Արշալույսի Սուքոյան
Արթուր Միշայի Մկրտչյան
Սերգեյ Ժորայի Սահակյան
Լիլիթ Տիգրանի Սարգսյան

Երևան քաղաքի ընդհանուր իրավասության դատարան Աջափնյակ նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Հայարփի Արթուրի Զարգարյան
Հովիկ Սուրենի Շահնազարյան
Արշակ Վոլոդյայի Պետրոսյան
Նաիրա Վազգենի Ավետիսյան
Սարգիս Սերգոյի Երիցյան
Գրիգորի Հարությունի Վարդանյան
Տիգրան Սիմոնի Գրիգորյան

Արագածոտնի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գոհարիկ Մանուկի Խաչատրյան 26.04-30.04
19.07-13.08
06.12-10.12

Արագածոտնի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Աշտարակի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արթուր Ալբերտի Մարգարյան 22.03-30.03
13.08-03.09
25.10-02.11
Մանուկ Սոկրատի Մարգարյան 21.05-27.05
02.08-27.08
17.12-23.12
Սուրեն Լենդրուշի Մնոյան 17.05-31.05
06.09-04.10
28.06-16.07

Արագածոտնի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Ապարանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Էդգար Ռուբիկի Կարապետյան 02.08-20.08
18.10-29.10
24.12-30.12

Արագածոտնի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Թալինի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Լենդրուշ Հրաչյայի Հովհաննիսյան 03.05-21.05
06.07-19.07
23.12-30.12

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Նարեկ Գագիկի Բեգլարյան 14.06-02.07
08.11-26.11

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան Արտաշատի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գրիգոր Վոլոդյայի Հովհաննիսյան 12.07-30.07
25.10-12.11
Ռուբինա Ռուբենի Աթոյան 23.04-30.04
19.07-06.08
25.11-10.12
Ելենա Երեմի Քոչարյան 21.01-01.02
16.08-10.09
28.12-30.12
10.06-02.07
Հարություն Գաբրիելի Պետրոսյան 09.08-27.08
10.12-30.12
21.05-25.05
Սամվել Սեյրանի Մատինյան 12.04-19.04
09.08-27.08
20.12-30.12

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան Մասիսի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Թաթուլ Ջանիբեկի Պողոսյան 21.06-12.07
22.09-12.10
Իվան Զավենի Բաղմանյան 22.03-02.04
12.07-30.07
29.11-10.12

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան Վեդու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գևորգ Հարությունի Բալյան 15.03-19.03
09.07-29.07
10.12-23.12
Մարիաննա Ռազմիկի Ստեփանյան 07.05-20.05
10.08-30.08
13.10-22.10
13.10-18.10

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան Եղեգնաձորի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գառնիկ Գարուշի Ստեփանյան 19.07-06.08
15.11-03.12

Արարատի և Վայոց ձորի մարզերի ընդհանուր իրավասության դատարան Վայքի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Հենրիկ Ռոբերտի Դարբինյան 01.04-21.04
17.08-06.09

Արմավիրի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Էդգար Էդիկի Հովհաննիսյան

Արմավիրի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Արմավիրի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գոհար Խաչատուրի Ֆիդանյան
Արթուր Սարիբեկի Ադամյան
Ադրինե Հովհաննեսի Ղուկասյան

Արմավիրի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Էջմիածնի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Վահե Ալեքսանդրի Ջիվանյան
Սիմա Լևոնի Աբովյան
Նաիրա Մանվելի Գրիգորյան
Հովհաննես Պարգևի Մելքոնյան
Հրաչյա Գագիկի Մեխակյան

Գեղարքունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արմիդա Արմենի Ոսկանյան
Վարդան Գուրգենի Հարությունյան

Գեղարքունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Գավառի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Սերգեյ Դիմիտրիի Չիչոյան

Գեղարքունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Սևանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Դավիթ Վալերիի Սարգսյան
Սերոբ Մովսեսի Մանուկյան
Լիանա Վլադիկի Ներսիսյան

Գեղարքունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Մարտունու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Անի Կարենի Դանիելյան
Գոռ Գառնիկի Մինասյան   

Գեղարքունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Ճամբարակի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Աղվան Ալբերտի Պետրոսյան

Լոռու մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Սուրեն Ժորայի Բաղդասարյան
Նանե Գառնիկի Սահակյան

Լոռու մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Վանաձորի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Մուշեղ Պապիկի Հարությունյան
Վարդուհի Սուրիկի Հովնանյան
Արամ Համլետի Մկրտչյան
Դիանա Աշոտի Ղուկեյան

Լոռու մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Սպիտակի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Աղասի Արշակի Մկոյան
Սուսաննա Վասիլի Գզոգյան

Լոռու մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Ստեփանավանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գնել Ժորայի Զաքարյան

Կոտայքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Աննա Սեյրանի Արզումանյան 01.03-15.03
02.08-27.08
24.12-30.12

Կոտայքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Հրազդանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Հովհաննես Ռաֆիկի Ավագյան 01.03-05.03
02.08-20.08
Ազատ Հրաչյայի Դունամալյան 29.04-07.05
29.07-13.08
25.11-09.12

Կոտայքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Չարենցավանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Արման Վարդանի Օհանյան 19.07-23.08
20.12-18.01
Գոռ Լյովայի Շահբազյան 09.07-06.08
24.12-17.01

Կոտայքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Եղվարդի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գեղամ Մերուժանի Մարգարյան 26.07-01.08
16.09-23.09
Գագիկ Զենիկի Հեբոյան

Կոտայքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Աբովյանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Մեխակ Կառլենի Գևորգյան 16.08-05.09

Շիրակի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գոռ Վահեի Հարությունյան

Շիրակի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Գյումրու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Վահագն Սամվելի Թորոսյան 03.05-07.05
Հովհաննես Խաչիկի Ղազարյան 23.08-04.10
Լիլիթ Ռաֆիկի Խաչատրյան 21.05-27.05
12.08-31.08
Գագիկ Վոլոդյայի Հովհաննիսյան 21.01-26.01
03.06-14.06
Արման Սամվելի Սարոյան 19.07-13.08
15.11-26.11
26.07-13.08

Շիրակի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Մարալիկի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Անի Ռազմիկի Աթանեսյան

Սյունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Նապոլեոն Գրիշայի Օհանյան
Աշոտ Արթուրի Հովհաննիսյան

Սյունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Կապանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Կարապետ Սերյոժայի Բադալյան
Անահիտ Ալվարոյի Թումանյան

Սյունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Գորիսի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Գնել Գեղամի Գասպարյան

Սյունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Սիսիանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Բորիս Հրանտի Բախշիյան
Էմին Ռուբիկի Աբգարյան

Սյունիքի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Մեղրու նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ռոմեն Դերենիկի Ահարոնյան

Տավուշի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Սարգիս Արմենի Արմենակյան
Նանա Կոնստանդինի Դալլաքյան

Տավուշի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Իջևանի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Ռաֆիկ Գերասիմի Մելքոնյան 15.07-17.08
17.05-28.06
01.07-05.08
Սամվել Կոստյայի Մարդանյան 05.04-16.04
06.07-19.07
04.10-15.10
02.08-13.08

Տավուշի մարզի ընդհանուր իրավասության դատարան Բերդի նստավայր

Դատավոր Արձակուրդի ամսաթիվ Օրենքով սահմանված կարգով փոփոխություն
Զոյա Շաքարի Զաքինյան 01.07-17.07
25.10-12.11